Kredyty

Porady na wejście na newconnect, pozyskiwanie dopłat z UE

gotówka
Obecnie w Polsce dostępna jest szeroka oferta sposobów pozyskiwania środków pomocnych na realizację koncepcji biznesowej. Toteż rozpatrywanie potrzeb danego projektu winno zostać dokonane po zapoznaniu się z osiągalnymi możliwościami finansowania.

Kredytowa oferta banków

pieniądze i karty kredytowe
Banki świetnie zdają sobie sprawę z konkurencji, jaka jest obecna na dzisiejszym rynku. W związku z tym, ich oferta jest ciągle wzbogacana o kolejne produkty bankowe, których funkcją jest zainteresowanie ewentualnych klientów. Bez wątpienia największym zainteresowaniem odznaczają się kredyty - najczęściej kredyt gotówkowy na dom, mieszkanie, samochód lub sprzęt AGD i RTV. Jak w takim przypadku rozeznać się w gąszczu bankowych produktów?

Kredyty dla firm – najciekawsze oferty

Pieniądze, monety
Bycie obecnie własnym szefem otwiera przed każdą ambitną osobą chętnych niezwykłych ścieżek rozwoju, oferuje możliwość samodzielnej i zrównoważonej pracy oraz gigantyczne dochody.

Branża sprzedaży domów

Od niedawna na rynku domów jednorodzinnych widać oznaki krachu. Nie jest to optymistyczna wieść dla firm pośredniczących i osób, które chcą sprawnie i korzystnie sprzedać nieruchomość. Patrząc inaczej, to wspaniaławiadomość dla każdego, kto chce złowić domek w ultra okazyjnej cenie!

Pożyczka w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo Kredytowej

monety
Pożyczka SKOK wygląda na jeden z najbardziej zaufanych rozwiązań na pożyczkę. SKOK to spółdzielnia, ale kredyty i pożyczki w SKOK-ach udziela się dokładnie identycznie jak robią to banki.

Pożyczka w SKOK-ach

Pożyczka SKOK to wątek który poruszymy się w tej publikacji. Jeśli należysz do SKOK pożyczki będą bardziej korzystne, więc jeśli potrzebujesz gotówki, a jesteś już klientem SKOK należało by przyjrzeć się tym modelem otrzymania kapitału.

Kredyty hipoteczne

W kolejnym artykule powiemy sobie możliwości otrzymania środków na upragniony dom lub mieszkanie, jak również konsolidację pożyczek. Takie marzenia jak wiemy są bardzo drogie dlatego też różne instytucje bankowe lub spółdzielnie tj. SKOK mogą pomóc swoim klientom. My jednak zajmiemy się na tym co umożliwia nam SKOK kredyt hipoteczny.

Nowa ustawa o kredycie konsumenckim

paragraf
18 grudnia 2011 r. weszła w życie nowa ustawa o kredycie konsumenckim. Warto przyjrzeć się bliżej jej uregulowaniom, które znacznie odbiegają od znajdujących się w poprzedniej ustawie, z dnia 20 lipca 2001 roku.

Pojęcie i funkcje weksla in blanco

dokumenty
Polskie prawo nie formułuje definicji weksla. Przepisy prawa wekslowego określają jedynie istotne elementy treściowe charakteryzujące weksle danego rodzaju. Mimo tego, z wekslami możemy się spotkać dość często, m.in. prowadząc działalność gospodarczą, czy też w sytuacjach związanych z pożyczkami i kredytami.

Bruksela wyciąga rękę do small biznesu

komputery
Ułatwione korzystanie z kredytów, ujednolicony podatek, doradztwo przy wchodzeniu na międzynarodowy rynek – m. in. takie propozycje szykuje UE dla małych i średnich przedsiębiorstw.
1 2