Kredyty

Pożyczka w SKOK-ach

Pożyczka SKOK to temat który poruszymy się w tej publikacji. Jeśli należysz do SKOK pożyczki będą tańsze, więc jeśli pragniesz gotówki, a jesteś już klientem SKOK należało by przyjrzeć się tą formą pozyskania środków do życia.

Pożyczka w Spółdzielczej Kasie Oszczędnościowo Kredytowej

monety
Pożyczka SKOK to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na pożyczkę. SKOK nie jest bankiem, ale kredyty i pożyczki w SKOK-ach udziela się zupełnie identycznie jak robią to banki.

Kredyty hipoteczne

W tym poście powiemy sobie możliwości pozyskania środków na upragniony dom lub mieszkanie, albo konsolidację kredytów. Takie sprawy jak wiemy bywają dość kosztowne dlatego też różne instytucje bankowe lub spółdzielnie takie jak kasy SKOK chcą pomóc swoim klientom. W tym wpisie jednak skupimy się na tym co umożliwia nam SKOK kredyt hipoteczny.

Bruksela wyciąga rękę do small biznesu

komputery
Ułatwione korzystanie z kredytów, ujednolicony podatek, doradztwo przy wchodzeniu na międzynarodowy rynek – m. in. takie propozycje szykuje UE dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Rekomendacja T zmniejsza dostępność kredytów hipotecznych

sprzedaż
Niespełna dwa miesiące zostały do wprowadzenia “Rekomendacji T”. Według nowych przepisów, wysokość kredytu nie może przekroczyć 80% wartości nieruchomości, co oznacza to, że przy zakupie mieszkania za 300 tyś. trzeba będzie wnieść wkład własny w wysokości minimum 60 tyś...

Dopłaty do projektu domu i rat kredytu

dom z dopłatą
Rządowy program „Rodzina na swoim” wspiera rodziny w pozyskaniu własnego domu. Proponowana przez Skarb Państwa pomoc pozwala na obniżenie raty kapitałowo-odsetkowej nawet o kilkadziesiąt procent przez okres 8 lat. To idealne rozwiązanie dla osób planujących budowę domu o powierzchni do 140 m²...

Kredyty dla firm – najciekawsze oferty

Pieniądze, monety
Bycie teraz przedsiębiorcą otwiera przed każdą ambitną osobą chętnych nadzwyczajnych dróg rozwoju, oferuje możliwość własnej i stabilnej pracy oraz korzystne dochody.

Nowa ustawa o kredycie konsumenckim

paragraf
18 grudnia 2011 r. weszła w życie nowa ustawa o kredycie konsumenckim. Warto przyjrzeć się bliżej jej uregulowaniom, które znacznie odbiegają od znajdujących się w poprzedniej ustawie, z dnia 20 lipca 2001 roku.

Branża sprzedaży domów

Od niedawna na rynku domów jednorodzinnych widać oznaki krachu. Nie jest to optymistyczna wieść dla firm pośredniczących i osób, które chcą sprawnie i korzystnie sprzedać nieruchomość. Patrząc inaczej, to wspaniaławiadomość dla każdego, kto chce złowić domek w ultra okazyjnej cenie!

Porady na wejście na newconnect, pozyskiwanie dopłat z UE

gotówka
Obecnie w Polsce dostępna jest szeroka oferta sposobów pozyskiwania środków pomocnych na realizację koncepcji biznesowej. Toteż rozpatrywanie potrzeb danego projektu winno zostać dokonane po zapoznaniu się z osiągalnymi możliwościami finansowania.
1 2